Кавадарци Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Прашања и одговори

Go down 
3 posters
АвторПорака
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски


Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Прашања и одговори Empty
ПишувањеПредмет: Прашања и одговори   Прашања и одговори Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 4:03 pm

На оваа тема слободно може да поставувате прашања во врска со форумот Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Miki
Администратор
Miki


Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29
Age : 29
Местолокација : Kavadarci

Прашања и одговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Прашања и одговори Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:51 pm

Дали е точно дека форумот е направен според членот 136 со согласност на законот за против малолетничка деликвенција ?
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload


Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Прашања и одговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Прашања и одговори Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:52 pm

Воа очекувам правникот да го одговоре, не сум запознаен со законот уште .. Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски


Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Прашања и одговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Прашања и одговори Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:22 pm

Miki напиша:
Дали е точно дека форумот е направен според членот 136 со согласност на законот за против малолетничка деликвенција ?
Да да Smile

И член 124 со согласност на законот од правни аспекти за реметење на ненормални људи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Sponsored content

Прашања и одговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Прашања и одговори Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Кавадарци Форум :: Кавадарци Форум-
Отиди до: