Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalРегистрирајте сеВлез

 

 Кој знак сте во хороскоп?

Go down 
АвторПорака
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски

Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 3:59 pm

i'm a scorpion cheers

_________________
Потписот ис андер канстракшн
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Overload
Администратор
Overload

Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 4:07 pm

Gemini - Близнаци What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Ivana.
V.I.P.
Ivana.

Број на мислења : 20
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 6:46 pm

Ахх.Девица. flower
Вратете се на почетокот Go down
Phoenix
Модератор
Phoenix

Број на мислења : 22
Join date : 2009-09-21
Age : 27
Местолокација : Kavadarci, Macedonia

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 6:49 pm

Sagitarius - Стрелец

_________________
Кој знак сте во хороскоп? 4291
Вратете се на почетокот Go down
MateaMademoiselle
V.I.P.
MateaMademoiselle

Број на мислења : 11
Join date : 2009-09-22
Age : 25

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 6:31 pm

Јас сум рипче Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
** BlaGu$Ka **
V.I.P.


Број на мислења : 3
Join date : 2009-09-24
Age : 27
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:07 am

Јас су БИК Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Miki
Администратор
Miki

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29
Age : 25
Местолокација : Kavadarci

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:45 pm

Bliznak a slusam najubavo bilo da si bliznak
mislam naucno dokazano od astronomski aspekt
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload

Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:46 pm

Miki напиша:
Bliznak a slusam najubavo bilo da si bliznak
mislam naucno dokazano od astronomski aspekt


Мислам дека му е јасно Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Miki
Администратор
Miki

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29
Age : 25
Местолокација : Kavadarci

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:58 pm

Да ако сакат може и лиценца да видат од семинар на кој сум бил по астрономија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски

Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:18 pm

Miki напиша:
Да ако сакат може и лиценца да видат од семинар на кој сум бил по астрономија Smile
Немој бе Very Happy

_________________
Потписот ис андер канстракшн
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Overload
Администратор
Overload

Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:22 pm

Дон Ристовски напиша:
Miki напиша:
Да ако сакат може и лиценца да видат од семинар на кој сум бил по астрономија Smile
Немој бе Very Happy

Предупредување: Вратете се на темата Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Дон Виктор
Администратор
Дон Виктор

Број на мислења : 4
Join date : 2009-09-29
Age : 25
Местолокација : кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 11:02 pm

И Ем Девица ( Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Tanjeto
Почетник
Tanjeto

Број на мислења : 21
Join date : 2009-09-21
Age : 25

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeСре Сеп 30, 2009 9:12 pm

Jas sum LAV What a Face
Вратете се на почетокот Go down
ATB
Администратор
ATB

Број на мислења : 31
Join date : 2009-09-22
Age : 26
Местолокација : Kavadarci

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeСаб Окт 10, 2009 4:55 pm

ја сум Јарец
Вратете се на почетокот Go down
vansa
Почетник


Број на мислења : 14
Join date : 2009-10-10
Age : 24
Местолокација : Kavadarci

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeСаб Окт 10, 2009 8:21 pm

Ja su vaga!
Вратете се на почетокот Go down
mile
Почетник


Број на мислења : 1
Join date : 2009-10-29

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeЧет Окт 29, 2009 2:41 am

oven Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.angelkovski.com
mitkohemsworth
Почетник


Број на мислења : 8
Join date : 2009-10-03
Age : 24
Местолокација : Кавадарци

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:38 am

VODOLIJA Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
alexander
Почетник


Број на мислења : 1
Join date : 2009-11-25

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeСре Ное 25, 2009 5:17 pm

jas sum lavv Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
LP
Почетник


Број на мислења : 7
Join date : 2010-01-18
Местолокација : Kavadarci/Macedonia

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeПон Јан 18, 2010 7:35 pm

LAV Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.urbankav.blogspot.com/
Kath
Почетник


Број на мислења : 7
Join date : 2011-10-18

Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 8:53 pm

Риба Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој знак сте во хороскоп? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој знак сте во хороскоп?   Кој знак сте во хороскоп? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој знак сте во хороскоп?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Живот :: Општи Муабети-
Отиди до: