Кавадарци Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Што правите кога сте сами дома?

Go down 
5 posters
АвторПорака
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски


Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 8:01 pm

Самиот наслов кажува Smile

Иначе јас дома правам експерименти. Цел стан го претресувам и престанувам со инспекција се додека не направам некоја беља. Но имам среќа што не сум многу време сам дома иначе може и цела зграда да ја запалам lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Ivana.
V.I.P.
Ivana.


Број на мислења : 20
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 9:06 pm

Хахаха.Со пушката..Или шо срање беше тоа.. Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски


Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 10:39 pm

Ivana. напиша:
Хахаха.Со пушката..Или шо срање беше тоа.. Very Happy Very Happy
Снајпер беше тоа...а бе таленат што да ти распраам Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Overload
Администратор
Overload


Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeСре Сеп 23, 2009 8:28 pm

Жур Жур Журкаааааааааааа Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Ivana.
V.I.P.
Ivana.


Број на мислења : 20
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeСаб Сеп 26, 2009 2:47 pm

Вас изгледа не ве остават често сами дома ?? Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload


Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeСаб Сеп 26, 2009 2:59 pm

Најчесто сум сам ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Ivana.
V.I.P.
Ivana.


Број на мислења : 20
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 3:08 am

Тоа е добро.. cheers
Вратете се на почетокот Go down
Tanjeto
Почетник
Tanjeto


Број на мислења : 21
Join date : 2009-09-21
Age : 29

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeСре Сеп 30, 2009 9:39 pm

Jas ka sum sama doma si pustam muzice i toa strogo so nogu jak bas i uzivam bounce aa i ka nema so da praam obicno praam eksperimenti so kosata lol! i to ..
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload


Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeСре Сеп 30, 2009 9:42 pm

Tanjeto напиша:
Jas ka sum sama doma si pustam muzice i toa strogo so nogu jak bas i uzivam bounce aa i ka nema so da praam obicno praam eksperimenti so kosata lol! i to ..

Паметна работа ти е тоа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Kath
ПочетникБрој на мислења : 7
Join date : 2011-10-18

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 8:56 pm

Па поголемиот дел од денот сум сама дома така да си праам журки си пужтам музика и си денсам се излежувам,дремам на фб хеххе ЧД
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што правите кога сте сами дома? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте сами дома?   Што правите кога сте сами дома? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите кога сте сами дома?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Каква облека носете кога излегувате навечер?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Живот :: Општи Муабети-
Отиди до: