Кавадарци Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Што знаете да зготвите?

Go down 
4 posters
АвторПорака
A3`
Супер Модератор
A3`


Број на мислења : 13
Join date : 2009-09-10

Што знаете да зготвите? Empty
ПишувањеПредмет: Што знаете да зготвите?   Што знаете да зготвите? Icon_minitimeСре Сеп 23, 2009 9:14 pm

Насловот се си кажува Smile

Иначе знам да правам кајгана, да мачкам триста чуда на леб на 1001 начин без зачин, да сварам супа и да си направам скромно сендвиче Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Phoenix
Модератор
Phoenix


Број на мислења : 22
Join date : 2009-09-21
Age : 31
Местолокација : Kavadarci, Macedonia

Што знаете да зготвите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што знаете да зготвите?   Што знаете да зготвите? Icon_minitimeСре Сеп 23, 2009 11:30 pm

Талианети... знам да си напраам каква ми душа сака сендвич... сос болоњезе... Тортелини.... и слицхни тестенини Smile
Вратете се на почетокот Go down
Tanjeto
Почетник
Tanjeto


Број на мислења : 21
Join date : 2009-09-21
Age : 29

Што знаете да зготвите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што знаете да зготвите?   Што знаете да зготвите? Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 6:16 pm

Jas znam skoro se Very Happy a najubavo i naj sakam da praam stek so kompiri i morkovi u relna lol!
Вратете се на почетокот Go down
Fraddy Krueger ... !!
Почетник
Fraddy Krueger ... !!


Број на мислења : 36
Join date : 2009-10-01

Што знаете да зготвите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што знаете да зготвите?   Што знаете да зготвите? Icon_minitimeСаб Окт 03, 2009 10:54 pm

Specialitet Jajcee Na Okoo.. Very Happy:D Polu Przeni Kolbasi Znam Da Napraam .. I Nes So E Za U Mikro Pecka Da Go Piknam .. . Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Што знаете да зготвите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што знаете да зготвите?   Што знаете да зготвите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што знаете да зготвите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Живот :: Храна-
Отиди до: