Кавадарци Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски


Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 29
Местолокација : Кавадарци

Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Предлози   Предлози Icon_minitimeСре Сеп 23, 2009 10:42 pm

Доколку мислите дека на форумот треба да се додаде нешто, да се разубави форумот, да се додадат некои смешковци и слични работи, искажете се овде
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Кавадарци Форум :: Кавадарци Форум-
Отиди до: