Кавадарци Форум

Кав'даречки форум за дискусии
 
HomePortalРегистрирајте сеВлез

 

 Кое е вашето омилено јадење?

Go down 
АвторПорака
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски

Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 7:27 pm

Самиот наслов кажува...пејте Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
A3`
Супер Модератор
A3`

Број на мислења : 13
Join date : 2009-09-10

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 11:59 pm

Фаст фуд, односно хамбургерот farao
Вратете се на почетокот Go down
Дон Ристовски
Администратор
Дон Ристовски

Број на мислења : 76
Join date : 2009-09-08
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 12:38 am

Пица рузз king

_________________
Потписот ис андер канстракшн
Вратете се на почетокот Go down
https://kavadarciforum.macedonianforum.net
Phoenix
Модератор
Phoenix

Број на мислења : 22
Join date : 2009-09-21
Age : 27
Местолокација : Kavadarci, Macedonia

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 11:28 pm

Пица.... било каква италијанска храна.. и десерт Палачинки What a Face

_________________
Кое е вашето омилено јадење? 4291
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload

Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 11:36 pm

Пица и разна италијанска храна и хамбургер Razz
Вратете се на почетокот Go down
Dragan
Почетник


Број на мислења : 5
Join date : 2009-09-22

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 4:45 pm

pizza,pileski stek so przeni kompircinja i za desert moze edni palacinki Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Miki
Администратор
Miki

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29
Age : 25
Местолокација : Kavadarci

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:48 pm

Се освен лук и кромид
Вратете се на почетокот Go down
Tanjeto
Почетник
Tanjeto

Број на мислења : 21
Join date : 2009-09-21
Age : 25

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeСре Сеп 30, 2009 9:05 pm

Mene omilena hrana mi se palacinkite i obozavam da gi pravam Very Happy cherry
Вратете се на почетокот Go down
Phoenix
Модератор
Phoenix

Број на мислења : 22
Join date : 2009-09-21
Age : 27
Местолокација : Kavadarci, Macedonia

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 12:54 am

Tanjeto напиша:
Mene omilena hrana mi se palacinkite i obozavam da gi pravam Very Happy cherry

И јас би играл така ... само уш да знам да ги правам Sad
Very Happy Very Happy

_________________
Кое е вашето омилено јадење? 4291
Вратете се на почетокот Go down
Tanjeto
Почетник
Tanjeto

Број на мислења : 21
Join date : 2009-09-21
Age : 25

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 11:05 am

Ako sakate ce vi napisam recept Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Phoenix
Модератор
Phoenix

Број на мислења : 22
Join date : 2009-09-21
Age : 27
Местолокација : Kavadarci, Macedonia

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 5:45 pm

Tanjeto напиша:
Ako sakate ce vi napisam recept Laughing


У друга тема да не се оддалечуваме од темата Very Happy

_________________
Кое е вашето омилено јадење? 4291
Вратете се на почетокот Go down
Overload
Администратор
Overload

Број на мислења : 67
Join date : 2009-09-21
Age : 25
Местолокација : Кавадарци

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 7:02 pm

Tanjeto напиша:
Ako sakate ce vi napisam recept Laughing

Тање, отвори нова тема у Храна и таму ќе постираме рецепти .. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Fraddy Krueger ... !!
Почетник
Fraddy Krueger ... !!

Број на мислења : 36
Join date : 2009-10-01

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeСаб Окт 03, 2009 10:52 pm

Pa Dobro Bi Mi Dosla Edna Kapri4ozaa.. Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
vansa
Почетник


Број на мислења : 14
Join date : 2009-10-10
Age : 24
Местолокација : Kavadarci

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 12:36 pm

Pa Dobro Bi Mi Dosla Edna Kapri4ozaa.. Very Happy:D


se soglasuam so tebe
Вратете се на почетокот Go down
LP
Почетник


Број на мислења : 7
Join date : 2010-01-18
Местолокација : Kavadarci/Macedonia

Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitimeПон Јан 18, 2010 8:22 pm

Pica i se so e ubavo Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.urbankav.blogspot.com/
Sponsored content
Кое е вашето омилено јадење? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено јадење?   Кое е вашето омилено јадење? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето омилено јадење?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кавадарци Форум :: Живот :: Храна-
Отиди до: